POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 1500 Kč

Béžový nano FFP2 respirátor VK RespiPro - dvojbalení

269 Kč 539 Kč
Detail produktu
Popis produktu

Béžový nano FFP2 respirátor VK RespiPro - dvojbalení

Díky svým unikátním vlastnostem, jako je filtrace a následná deaktivace virů, nízká hmotnost a prodyšnost, poskytuje VK RespiPro dlouhodobou a opakovanou ochranu každému uživateli. Dopřejte své imunitě neustále spolehlivý firewall!

Tento respirátor je certifikován podle EU normy RFU 02.075 ver. 2. Jak pro tento konkrétní účel vyžadují doporučení Světové zdravotnické organizace, je jmenovitý filtrační koeficient tohoto respirátoru stejný jako jmenovitý filtrační koeficient FFP2 stanoven EN 149: 2002 + A1: 2009.

 • Membrána z nanovlákna zachycuje 99,7-99,9% virů.
 • Akcelerovaný oxid mědi ve vnitřní a ve vnější straně respirátoru efektivně deaktivuje viry z okolí i ze strany samotného uživatele.
 • Díky samosterilizačnej technologií nevyžaduje žádnou údržbu jako je praní nebo dezinfikování.
 • Eliminuje riziko kroskontaminácie (zanesení viru vlastním dotykem nebo infikováním se během manipulace s respirátorem).
 • Za předpokladu, že respirátor používáte 5-6 hodin denně, vydrží vám až 1 týden.
 • Unikátní anatomický tvar bezchybně sedne na každou tvář. Nosný klip zaručuje, že se vzduch nenasává pod masku nežádoucími cestami.
 • Extrémně lehký respirátor. Hmotnost velikosti M je pouze 3,2 g a velikosti L 3,7 g.
 • Pohodlný, přes respirátor se dobře dýchá a mluví.
 • Specifická barva mědi.
 • VK RespiPro je ekologické a ekonomické řešení. Hodina adekvátní ochrany vychází na méně než 0,34 €.
 • Na tváři masku drží dvojice gumiček. Pro lepší přilnavost lze gumičky za hlavou sepnout pomocí přiložené plastové spony.
 • VK RespiPro je certifikován podle EU normy RFU 02.075 ver. 2.
 • Vyrobeno v ČR v Brně.

Jak funguje antivirový respirátor VK RespiPro?

Respirátor VK RespiPro pracuje na principu dvojité bariéry. Spolehlivý ochranný filtr tvoří membrána z nanovláken (tisíckrát tenčích než lidský vlas) zachycující až 99,9% virů. Vrstvy s akcelerovaným oxidem mědi z vnitřní a z vnější strany respirátoru se postarají o deaktivaci zachycených virů, ať už pocházejí z okolního prostředí nebo od samotného uživatele, pokud je infikovaný. Respirátor se tak neustále sám sterilizuje.

Nanovláknový respirátor funguje na principu mechanického zachycování částic. Oproti běžnému respirátoru, který funguje na principu elektrostatického náboje, se tak nesnižuje jeho filtrační účinnost zvýšenou vlhkostí při dýchání.

Jak dlouho mohu používat jeden nano respirátor VK RespiPro?

Díky samosterilizačnej funkci je možné VK RespiPro nosit opakovaně podle potřeby. Žádná další péče není nutná.

Za předpokladu, že respirátor používáte 5-6 hodin denně, vydrží vám přibližně jeden týden. Naše doporučení doby nošení respirátoru se nevztahuje k funkčnosti akcelerovaného oxidu mědi, ten stále funguje, ale ke skutečnosti, že při opakovaném používání dochází k opotřebení materiálu respirátoru (možnému uvolnění gumiček, případnému opotřebení nosního klipu, k možnému uvolnění face-fitu nebo k přilnavosti masky , což je při ochraně dýchacího ústrojí za zásadní).

Jak vybrat správnou velikost respirátoru?

Změřte vzdálenost (v cm) vyznačenou na obrázku.
Porovnejte odměřenou vzdálenost s tabulkou velikostí tabulkou.

 Sizer-VKRespiPro-language-universal 

Důležité upozornění: tento produkt není vhodný pro děti do 2,5 roku. Pokud produkt používají děti, tak vždy pod dohledem rodičů.

Na tento produkt není možné využít slevové kupóny.